Bajka Psi Patrol dla dzieci
Bajka Psi Patrol dla dzieci

Psi Patrol

 

Bajka dla dzieci

 

Ta wyjątkowa opowieść o przygodach odważnych piesków, która jest znana na całym świecie. Kochają ją wszystkie dzieci.

Każdy mały fan animacji zna ją bardzo dobrze.

Najpopularniejsza animacja dla dzieci.

Serial animowany Psi Patrol został stworzony przez Keitha Chapmana. W produkcję zaangażowała się taka firma jak Spin Master Entertainment i Nickelodeon Productions. Serial zostal wykonany techniką trójwymiarową CGI. W 2013 roku 12 sierpnia odbyła się światowa premiera Psiego PATROLU na antenie amerykańskiego Nickelodeon. W Polsce premiera miała miejsce 4 listopada 2013 roku na Nickelodeon Polska. Ten animowany serial opowiada o przygodach małych piesków. Siedem niesamowitych szczeniaków tworzy drużynę, której przewodzi dziesięcioletni chłopiec.

Zobacz nasze Ubrania dla dzieci PSI PATROL

Wiadomym jest, że owa drużyna nosi nazwę PSI PATROL.

Odważne pieski to:

- Chase  (wymawiane: czejs) to pies policyjny

- Marshall (wymawiane: marszal) to pies strażacki                          

- Rubble M (wymawiane: rabul) operator koparki, spychacza i innych urządzeń budowlanych

- Rocky (wymawiane: roki) to wielki miłośnik recyklingu

- Zuma to specjalista do zadań w wodzie

- Skye (wymawiane: skaj) to pies od zadań w powietrzu

- Everest (dołączyła do drużyny w 2 Sezonie, w odcinku Nowy Piesek).

 Chłopcem, który przewodzi drużynie jest Ryder.

Po za charakterystycznymi cechami, każdy członek psiej drużyny posiada swój pojazd, sprzęt potrzebny podczas akcji ratowniczych, no i odznakę która identyfikuje każdego z piesków i daje możliwość komunikowania się z innymi pieskami oraz z Ryderem i Wieżą Kontrolną.

Akcja serialu rozgrywa się w miasteczku Adventure Bay.

To spokojna i bezpieczna okolica, jednak zawsze zdarzy się jakaś sytuacja, w której   odważne pieski mogą uczestniczyć i pomagać innym, a tym samym uczyć się ciekawych i nowych rzeczy.

 Każdy bohater serialowego hitu Psi Patrol jest wyjątkowy

Ryder to chłopiec, który jest bardzo odważny, odpowiedzialny i zorganizowany. Dzięki tym cechom jest bardzo dobrym przywódcą. To on organizuje wszystkie akcje ratunkowe. Trenował i szkolił każdego szczeniaka psiej drużyny. Pieski ufają mu bezgranicznie i wykonują wszystkie polecenia podczas akcji ratunkowych. Dzięki jego pomysłowości, każdy piesek ma znak rozpoznawczy na tarczy, pojazd i gadżet, gdyż to właśnie on je wymyśli. Ryder ma brązowe włosy wysoko zaczesane i brązowe włosy.

Ubrany jest w w czerwono-biało-żółto-niebieską kamizelkę, niebieskie spodnie i biało niebieskie buty.Na akcje zakłada w tych samych kolorach kurtkę, oraz kombinezon gdy akcja odbywa się w wodzie. Jest zawsze pogodny i uśmiechnięty. W czasie akcji ratowniczych to on rozdziela zadania i pilnuje, by wszystko przebiegło pomyślnie.Chłopiec jeździ quadem, który w zależności od miejsca misji ratowniczej, może przekształcić się w poduszkowiec lub w skuter śnieżny. Numer jego pojazdu to 01.

Marshall Ten piesek to pies strażacki i ratownik medyczny. Najbardziej rozpoznawalny  szczeniak z całej ekipy PSIEGO PATROLU. Bardzo szybko biega i ma świetny węch. Rozpoznawalny jest nie tylko, że względu  na strój strażaka, ale głównie przez swoją niezdarność. Ciągle przytrafiają mu się wypadki i upadki.  Najczęściej wpada do windy, które prowadzi do wieży kontrolnej i robi przy tym wiele zamieszania i hałasu. Mimo swojej gapowatości to wspaniały psi strażak i  jest bardzo oddanym członkiem drużyny i zawsze chętnie słucha.

Marshall to pies rasy dalmatynczyk. Ma jasno niebieskie oczy o jest biały w czarne króliki. Nosi czerwony hełm w czasie misji ratowniczych z zamontowana lampką. Jego strój strażacki jest czerwony, a plecak potrafi się zamienić w weź gaśniczy. Wóz strażacki to pojazd Marshall’a jest on wyposażony w drabinę i armatkę wodną; potrafi zmienić się w psią budę. Począwszy od odcinka Pieski ratują Samochód ten potrafi zmieniać się w ambulans i uczestniczy w akcjach wymagających pomocy medycznej.Wtedy piesek używa noszy, termometru i stetoskopu. Numer pojazdu Marshalla to 3.

Chase to szpiegowski i policyjny piesek. Jego zachowanie jest bardzo dojrzałe, a  podczas misji ratowniczych wydaje polecenia innym pieskiem. Jest najważniejszym szczeniakiem z całej drużyny Psiego Patrolu. Żartobliwy i lubiący platać figle. Jest liderem, znakomity z niego policjant i szpieg chociaż miewa i upadki. Bardzo szybki i wysportowany z niego piesek i ma znakomity węch. Jest bardzo wrażliwy. Ma alergię na kurz, koty i ptaki. Wciąż konkurują z Marshallem, ale tylko dla zabawy. Są najlepszymi przyjaciółmi. Chase, pies policjant, Psi Patrol. Jest to owczarek niemiecki, który ma beżowe łapy, brązową sierść I beżowy pyszczek. Ma dlugi ogon, a jego oczy są brązowe i duże. Jego czapka podczas misji ratowniczych jest niebiesko żółta. Pojazdem  Chase’a, jest wóz strażacki.

Chase na swojej obroży ma złotą gwiazdę.  Odznaka ta ma specjalny mechanizm dzięki któremu piesek może kontaktować się z innymi pieskami, Ryder'em oraz wieża kontrolne.W jego posiadaniu jest także plecak, który spełnia dwie funkcje:podczas normalnych akcji plecak ma reflektor, megafon, wyrzutnię piłeczek do tenisa i siatkę-w czasie akcji szpiegowskich plecak wyposażony jest w siatkę, linę i reflektor

 W trakcie akcji szpiegowskich Chase ubrany jest w niebieski kask, niebieski strój z jasno – zielonymi wstawkami i w buty z przyssawkami dzięki którym może chodzić po ścianach. Radiowóz wyposażony jest w cztery pachołki i potrafi zmieniać się w psią budę. Natomiast kiedy piesek został szpiegiem, pojazd zyskał katapultę, komputer, antenę satelitarną i dron sterowany pilotem. Numer pojazdu to 02.

Rubble To pies konstruktor, który jest zbuntowany. Naprawdę dobry jest w kopaniu. To jest jego najlepsza i największa umiejętność. Jest bardzo emocjonalny i uwielbia małe zwierzęta. Troszczy się o nie bardzo, nawet o kotki. Niekiedy nadaje im pieszczotliwe imiona. Z natury jest ponurakiem to mimo to uwielbia się śmiać i żartować. Kiedy posmakuje klaszcze dwukrotnie w łapy. Lubi jeździć na deskorolkach i snowboardach i wie o  nich wszystko. Panicznie boi się pająków o jest żarłokiem.Był bezdomnym pieskiem zanim trafił do drużyny Psiego Patrolu.

Był sam i nie miał nikogo, kto mógłby się nim zaopiekować. Został znaleziony na gałęzi drzewa pochylonego nad oceanem. Uratował go Chase swoją siatką. Gdy został uratowany to Rubble zakradł się do pojazdu Chase’a i pojechał razem z resztą drużyny na akcję ratowniczą. Wlaśnie na tej wyprawie wykazał się umiejętnością kopania tunelu w zmarzniętym śniegu co spowodowało, że Ryder zdecydował się przyjąć Rubble’a do Psiego Patrolu jako specjalistę od zadań budowlanych.

Rubble to pies rasy buldog angielski. Ma brązową sierść, a brzuch, łapy i część pyszczka białe. Jego oczy są jasno – brązowe, ogon krótki i mały. W czasie misji ratowniczych zawsze nosi żółty kask ochronny.  Pojazdem Rubble’a jest spychacz z dwoma wiertłami na gąsienicach.Numer jego pojazdu to 06.

RockyT o eko – szczeniak. Jest wielkim fanem recyklingu. Jego ulubionym kolorem jest kolor zielony, wszystko co tylko możliwe zbiera i przerabia. Ze starych rzeczy robi nowe. Ma tysiące pomysłów na wykorzystanie zużytych przedmiotów. Swojego pojazdu i plecaka używa do recyklingu.Jest bardzo szybkim i sprytnym pieskiem. Panicznie boi się wody. Czasem próbuje pokonać swój lęk, ale jeszcze mu się to nie udało.Jego najlepszym przyjacielem jest Marshall.

Rocky to mieszaniec, kundelek. Jego sierść jest szara a  łapki ma białe, końcówkę ogona i część pyszczka.m też są białe. Wokół lewego oka piesek ma niebieską, okrągłą obwódkę, jego oczy są koloru pomarańczowo – brązowego, ma brązowy nos i klapnięte prawe ucho.Pojazd Rocky’ego to zielony eko – wóz przeznaczony do recyklingu różnych rzeczy. Wóz służy również jako miejsce do przechowywania przedmiotów, których szczeniaczek będzie mógł użyć w czasie akcji ratowniczych. Z przodu pojazd wyposażony jest w dwie paleto – ładowarki, dzięki którym Rocky może podnosić ciężkie rzeczy i ładować je do środka.Numer jego pojazdu to 05.

Odznaka Rocky’ego jest symbolem recyklinguKażdy piesek ma obrożę z zawieszoną na niej odznaką z typowym tylko dla niego znaczkiem. Znaczek na odznace Rocky’ego to symbol recyklingu składający się z trzech kręcących się strzałek. Dodatkowo, odznaka ma specjalny mechanizm, który pozwala kontaktować się z innymi członkami Psiego Patrolu, z Ryder’em i z Wieżą KontrolnąPiesek w swoim zielonym plecaku przechowuje przydatne w misjach przedmioty, takie jak śrubokręt, kleszcze do chwytania różnych rzeczy i klej, co ciekawe, otwierany automatycznie na szczekanie pieska.

Sky Jest pieskiem – dziewczynką, która  lata różowym helikopterem. Misjie powietrzne to jej specjalność. Bierze w nich udział latając helikopterem lub na skrzydłach ukrytych w różowym plecaku. Potrafi z wdziękiem lądować. Jest najmniejszym ze wszystkich piesków. Jest pierwszą dziewczynką w drużynie.Jest bardzo delikatna i wrażliwa. Ma znakomitą pamięć.

Z uśmiechem i radością próbuje czegoś nowego. Uwielbia bawić się ze swoimi kolegami, pieskami z Psiego Patrolu. Konkuruje z Zumą, na szczęście tylko podczas zabawy. Jest świetną tancerką i ma niesamowitą umiejętność wykonywania salta w tył zarówno stojąc na ziemi jaki i latając.Jej ulubiony kolor to różowy.Skye jest mieszańcem dwóch ras: cocker spaniel i pudel. Jej sierść jeatv złota a nogi, pyszczek i brzuszek są  białe. Wokół różowych oczu ma beżowe obwódki, brwi i rzęsy są brązowe, również brązowy jest mały nosek. Ogon uszy, a także grzywka są puszyste. Jej pojazd to różowo – szary helikopter, który posiada z tyłu specjalną, wciąganą linę do mocowania i przenoszenia różnych rzeczy z miejsca na miejsce.

Znaczek na odznace Skye to śmigło. Dodatkowo, odznaka ma specjalny mechanizm, który pozwala kontaktować się z innymi członkami Psiego Patrolu, z Ryder’em i z Wieżą Kontrolną. Wewnątrz plecaka są skrzydła, które wysuwają się w odpowiedzi na szczekanie pieska. Dodatkowo Skye ma różowe gogle z soczewkami działającymi tak, jak lornetka.

Zuma To piesek, który jest ratownikiem wodnym. Zuma bierze udział w wodnych misjach ratowniczych przeprowadzanych przez drużynę Psiego Patrolu. Jest bardzo dobrym pływakiem i świetnie nurkuje.Wie chyba wszystko o wodzie. Ma mnóstwo energii, którą wykorzystuje podczas akcjach. Bywa żartobliwy i dowcipny, jednak z natury jest stylizowany i spokojny. KIedy wymaga tego sytuacja staje się dojrzały i zdyscyplinowany. Jest bardzo lojalny wobec Ryder’a i innych członków drużyny Psiego Patrolu. Stale konkuruje i spiera się ze Skye, oczywiście w żartach.

Ma wadę wymowy – nie potrafi poprawnie wymówić litery „r”. Jego najlepszym przyjacielem jest Rocky, piesek, który bardzo boi się wody.To pies rasy labrador retriever. Jego sierść ma kolor czekoladowy. Piesek ma klapnięte uszy i zielono – żółte oczy. W czasie misji ubrany jest w pomarańczową kamizelkę i pomarańczowy kask.Każdy piesek ma obrożę z zawieszoną na niej odznaką z typowym tylko dla niego znaczkiem. Znaczek na odznace Zyma’y to srebrna kotwica symbolizująca morze. Dodatkowo, odznaka ma specjalny mechanizm, który pozwala kontaktować się z innymi członkami Psiego Patrolu, z Ryder’em i z Wieżą Kontrolną. Sprzęt do nurkowania i do oświetlania schowany jest w Zimy plecaku. Jego pojazdem to poduszkowiec. Potrafi zmienić się w łódź podwodną. Na co dzień pojazd używany jest jako dom – buda dla pieska.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl